Svářeč – Zámečník

volná pozice Slaný u Prahy ČR

Mzda:

  • 250kč/hod.

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

  • Hledáme do výrobního týmu svářeče nebo zámečníka, který má znalosti a zkušenosti v oboru:
  • svařování dle EN 287-1 135 P BW 1.2 S t12,5 PF ss nb nebo ISO 9606-1 135 P BW FM1 St12,5 PF ss nb nebo svařování podle kvalifikace : EN 287-1 135 P BW 3 S t12,5 PR ss nb nebo ISO 9606-1 135 P BW PR ss nb i pro vysokopevné oceli:
  • svařování dynamicky namáhaných ocelových konstrukcí metodou svařování 135 (MAG)
  • jemnozrnné oceli S 355 J2+N
  • vysokopevné oceli typu S 690 QL1 (Weldox700)
  • Svarové spoje podléhají NDT kontrole

Zaměstnanecké výhody, benefity

  • možnost ubytování ( dotované po dohodě )
  • možnost záloh

Informace o náboru

  • tel. , CZ +420 775 270 072

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

  • Výroba kovů nebo kovových výrobků

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

strojírenský

Osobnostní předpoklady a dovednosti

  • SOU – ve strojírenském oboru, 2 roky praxe v oboru
  • ochotu se učit novým postupům
  • dobrá znalost čtení výkresové dokumentace
  • týmová práce, manuální zručnost, technické myšlení, důslednost, časová flexibilita
  • platný průkaz Jeřábník-vazač výhodou, popř. doškolíme
  • ochotu pracovat ve vícesměnném provozu